Oleme avatud E-R 10-18 L,P suletud
+372 5199 9799 info@soojuskiirgur.ee
0,00 €

Referentsid

Jüri Hermann

Soojustuse OÜ

Kasutame ehitusobjektidel, liigutame vastavalt vajadusele erinevatesse ruumidesse. Seni pole probleemiks olnud tolmusemad tingimused, kui seadet aeg-ajalt puhastada. Soetasime Weltem WHO-115 mudeli, kuna esialgu pidasime oluliseks seda, et seade poleks liiga suur ja oleks kergesti liigutatav. WHO-115 mudel teeb kenasti oma töö ära, kuid oleme aru saanud, et meie tingimustes võiks isegi suurem ja võimsam mudel olla.

Peeter Alep

Põlva Agro OÜ

Seadeldis asub meil laudas, soojendab ligikaudu 200-250 ruutu. Toimetab hästi, töötajad on rahul.

Harri Koiksaar

Aveton OÜ

Kasutan 30m2  elektroonika töökojas. Panen enne tööpäeva algust 1tund varem  ahju tööle ja siis lähen ise toimetama. Muidu töökojas sama temperatuur nagu õues -5 kuni 0 aga ahjuga kütan ruumi töösoojaks. Olen ahjuga rahul – täidab oma eesmärki.

Kemitek OÜ

Meie kasutame kõrvuti ruumides – 50m2 kumbki ruum. Lagi soojustamata ja palju läheb sooja välja. Kasutame selleks, et ära hoida toodete külmumine, meil on 4 kraadi ette antud, kui langeb 2 kraadi peale peale, lülitab end käima ja 6 peal välja. Ainus miinus on tankimine, et kui peaks mööda valama ja on tarvidus puhastada maha läinud diislikütust, siis tuleb lammutada pool ahju laiali. Lehtri asemele peame kasutama edaspidi käsipumpa. Ahjuga super rahul aga tankimise kohapealt ütles et kui seda välja mõeldi siis olid vast insenerid lõunal!

Tiit Norak

Iron Baltic OÜ

Soetatud soojuskiirgur WHO-205 igati õigustab ennast kütteta ruumis asuva töökoha soojendamisel.

Gunnar Paalman

Eco Oil OÜ

Kasutame seadmeid Savernas saunade, suvilate ja majade tootmisüksuses. Üks ahi kütab 250 ruutu – 2 tk kokku siis 500 ruutu. Alguses said masinad ebakvaliteetset kütust (seisnud kütus ja sodi sees vaadis) – peale seda ainult korralik kütus ja filtrid vahetatud ja töötavad laitmatult, olen rahul!

Ändi Ereline

Ermets OÜ

Kasutan garaažis suurusega 84 ruutu. Hoian 7 kraadi ja tööle saabudes panen rohkem sooja.  Olen ahjuga väga rahul ja minu jaoks kõige mõistlikum lahendus. Läheb kiirelt soojaks ja pole mingit vingu ega müra.

Tõnis Ennok

Balti Puurkaev OÜ

Kasutame Weltem WHO-175 suures kaarhallis (400-500 ruutmeetrit), kus remondime puurtööde masinaid. Toode on ennast suurepäraselt siiani õigustanud ja oleme ostuga ülimalt rahul, seni mingeid tagasilööke pole olnud ja seade toimetab kenasti. Suurim pluss selle toote puhul on see, et seade on mobiilne, liigutatav. Alati on meile probleemiks olnud see, et kui paigaldame halli küttekeha siis see hakkab kütma soojaks kogu ruumi ja sellega läheb meeletult aega. Weltemi ahi aga on nii mobiilne, et vastavalt vajadusele, kus ruumi otsas me masinaid parasjagu remondime sinna ka ahju tööle paneme ja hetkega on tööala soe. Kui sellel tootel nüüd on ka eluiga ja ta toimetab edasi sama hästi siis saab öelda, et olete toonud turule täiesti SUPER toote!

Aleksander Matjvejev

Tauve OÜ

Masin asub köögimööbli tootmise angaaris. On õigustanud end – kõik töötab nii nagu vaja – ei soojenda tervet ruumi vaid töötajate töökohti.

Anton Lustik

Monetta OÜ

Kasutame ahju peamiselt ehitusobjektidel, seni 2 kuu jooksul mingeid probleeme esinenud ei ole, töötab ideaalselt.

Väga palju abi on olnud majade ehitamisel just väljas tellingutel. Paigutame ahju tellingute alla, et soojus saaks ühtlaselt liikuda alt ülesse ja kogu maja külje soojaks kütta.

Eramajade ehitusel kasutame siseruumide soojana hoidmiseks, kus teostatakse parasjagu siseviimistlustöid. Esialgu oli meie suurimaks kartuseks ehitustolm, mis võib rikkuda seadme, kuid praktika on näidanud, et kui seadet tolmuse keskkonna tõttu tihedamini suruõhuga puhastada, toimib see ideaalselt ka nendes tingimustes.

Väga ökonoomne, eriti võrreldes diiselkahuriga ja annab oluliselt rohkem sooja tekitamata tuuletõmbust ruumis.

Peeter Post

Baltic Interior OÜ

Köögimööbli tootmine, kasutame suures üle 500m2 hallis. Ahju  võtsime põhiküttele abiks töötajate töökohtade lähedale soojendamiseks, meile sobib suurepäraselt tootmisesse.
Masinale on paigaldatud ka Sim kaardi seade,  enne tööpäeva algust 2-3 tundi helistades lülitame ahju tööle. Tööle jõudes on juba ruum töökõlbulikult soe.


EVIKO SV
Iron Baltic OÜ
Autoremondimees OÜ
Estpresto OÜ
Welding Group OÜ
Estwind Energy OÜ
Warma Auto OÜ
Groma OY
OSSMET OÜ
KAMP Metall OÜ
Varsta Tarvikute
Oja Ehitus OÜ
Astel Modular OÜ
Roland Riives
OSSMET OÜ
Andres Hallmägi
Saarte Liinid AS
Fauteman OÜ
EELK RÄPINA MIIKAELI KOGUDUS
Lauri Poom FIE
PESOR RAIN-MATI FIE
REVIN GRUPP OÜ
Cenex OÜ
Lääne-Saare vald
EELK Põlva Maarja Kogudus